Biznesi I Shekullit 21 – Robert Kiyosaki

6.00

Biznesi I Shekullit 21 – Robert Kiyosaki

Kodi i produktit: gv391 Kategorite , ,

Përshkrimi

Në këtë botim të dytë të librit të tij bestseller, Robert T. Kiyosaki rifreskon dhe zgjeron tetë “vlerat e fshehura” origjinale të një biznesi marketingu në rrjet (përveç fitimit të parave!).
 
Ndryshe nga shkollimi tradicional që të mëson të bëhesh nëpunës i zellshëm, i varur nga të ardhurat e vogla, ky libër të mëson që ti bësh gjërat vetë në mënyrën sesi e nis një biznes nga zero. Nëse ke nisur të bësh diçka në jetën tënde, nëse ke filluar një aktivitet, ky libër duhet të jetë udhëzuesi jot praktik…

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biznesi I Shekullit 21 – Robert Kiyosaki”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *