Sale!

Beyonce Heat set për femra

31.13 24.90

 • Porosit direkt ne VIBER +383 45 502 206
 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Beyonce Heat set për femra parfum 30ml Shower Gel 75ml Krem për trup 75ml

  Kodi i produktit: gv007 Kategorite , , ,

  Përshkrimi

  Beyonce Heat set për femra :
  Parfum EDP 30ml.
  Shower Gel 75ml.
  Krem për trup 75ml.

  Ka aromë lulesh dhe frutash për femra. Aroma përmban pjesë të mango, pitahaya, orkide, zambak jasemini, vaj maroken, dru sandali afrikane, patchouli dhe vanilje rozë.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Beyonce Heat set për femra”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *