Beyonce Heat Rush set për femra

24.91

Beyonce Heat Rush set për femra Parfum EDP 30ml  Shower Gel 75ml Krem për trup 75ml

Kodi i produktit: gv009 Kategorite , , , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Beyonce Heat Rush set për femra :

Parfum EDP 30ml.
Shower Gel 75ml.
Krem për trup 75ml.

Ka aromë lulesh dhe frutash për femra. Aroma përmban pjesë të mango, pitahaya, orkide, zambak jasemini, vaj maroken, dru sandali afrikane, patchouli dhe vanilje rozë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beyonce Heat Rush set për femra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *