Arratia nga liria nga Erich Fromm

10.00

Arratia nga liria nga Erich Fromm

Përshkrimi

Arratia nga liria nga Erich Fromm

Zhvillimet aktuale politike dhe rreziqet që ato përmbajnë për fitoret e shumta të qytetërimit modern, lipset të na përqëndrojnë mbi një aspekt që është thelbësor për krizën kulturore dhe sociale të kohës sonë: kuptimi i lirisë për njeriun modern.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arratia nga liria nga Erich Fromm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *