Adolf Hitler – Lufta Ime (Vëllimi I)

14.99

Kodi i produktit: ht121eb Kategorite , ,

Përshkrimi

Një nga librat më me ndikim i të gjitha kohrave “ADOLF HITLER”
Një nga librat më të debatuar, kritikuar por edhe më të njohur të shekullit XX. Ky libër përcaktoi historinë e Europës. 

Mein Kmapf (Lufta ime)
Ky libër duhet lexuar për të kuptuar më mirë Holoaustin dhe totalitarizmin e çdo ngjyre. Është një paralajmërim për brezat e rij që çmenduri të tilla të mos përsëriten kurrë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Adolf Hitler – Lufta Ime (Vëllimi I)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *