Pikturë Trëndafila – 5 Copë Seti

35.00

Copë Seti – Pikturë Trëndafilash 100×60 Cm

Kodi i produktit: NR001 Kategorite ,

Përshkrimi

5 Copë Seti – Pikturë Trëndafilash 100×60 Cm
Piktura përmban ngjyra vibrante. Duhet perdorur rroba të buta dhe të terura për pastrim..
Total 100 x 60 cm
2 copë 20 x 40 cm
2 copë 20 x 50 cm
1 copë 20 x 60 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pikturë Trëndafila – 5 Copë Seti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *