Reduced price! The Secret Set EDT100ml+ASB 100ml

The Secret Set EDT100ml+ASB 100ml

30,00 €

24,00 €

-20%

#MR002

Parfum per meshkuj EDT 100ML + Balsam pas rruarjer 100ML.

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Aromë e gjallë dhe magjepsëse, ideale për secilin mashkull.

  Parfum per meshkuj EDT 100ML + Balsam pas rruarjer 100ML.
  Ka një arome Citrusi ne komnimin me vanilje.

  José Antonio Domínguez Banderas, i njohur nga tifozët e kinemasë si Antonio Banderas, është aktor, regjisore, producent filmash dhe këngëtar spanjoll. I lindur në vitin 1960, Banderas ëndërronte të bëhej një yll i futbollit në fëmijërinë e tij, por një lëndim i dha fund aspiratave të tij në këtë fushë. Ai filloi të luante teatër dhe punoi në disa grupe të vogla rreth Spanjës dhe përfundimisht arriti të merrte një rol në një film nga regjisori i njohur spanjoll Pedro Almodóvar. Almodóvar i dha aktorit të ri për 22 vjet rolin në filmin e tij debutues, "Laberinto de Pasiones". Çifti do të punojë së bashku në një seri filmash të suksesshëm në vitet 1980, të cilat hapën rrugën e Banderas për sukses ndërkombëtar.

  Ky djalë i bukur dhe i talentuar tërhoqi vëmendjen e Hollivudit dhe bëri debutimin e tij në filmin amerikan në vitin 1992 me The Mambo Kings. Ai mori një yll në Hollywood Walk of Fame në 2005.. Antonio Banderas ka 46 parfume në portofolin e tij. Edicioni më i hershëm u krijua në vitin 1997 dhe ato të fundit u nisën në vitin 2015.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  The Secret Set EDT100ml+ASB 100ml

  The Secret Set EDT100ml+ASB 100ml

  Parfum per meshkuj EDT 100ML + Balsam pas rruarjer 100ML.

  Write a review

  products in the same category: