Produkte të reja

Llamp Dekorative

#ki16

New

8,00 €

- +

Llamp dekorative me baze qeramike, dy ngjyreshe (kafe dhe perhime). Zakonishte perdoret per dhoma te fjetjes, ose eventualisht dhoma te punes. Krijon nje ambiente te ngrohte dhe aspak acarues. Nese deshironi ta ngrohni ambientin tuaj me keto ngjyra te embla, atehere kjo llamp eshte produkt i duhur per ju

No customer comments for the moment.

Write a review

Llamp Dekorative

Llamp Dekorative

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll