Reduced price! Servis Garniture "Bordeaux" 68 Pjese 12 Persona Nga Fissler

Servis Garniture "Bordeaux" 68 Pjese 12 Persona Nga Fissler

456,00 €

387,60 €

-15%

PRODUCT DETAILS

8800568

New

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Servis garniture "Bordeaux"  68 Pjesesh 12 Persona nga Fissler

  Servis garniture i perbere 12 luge pirrun thike  si dhe kompleti per desert per 12 persona 

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Write a review

  products in the same category: