Produkte të reja

Reduced price! RH Aura Juicer White&Black

RH Aura Juicer White&Black

#DT096

New

Përgadit lëng frutash në kushte shtëpiake.

More details

89,90 €

99,00 €

-9,10 €

- +

Fuqi prej 650watt. 2 shpejtesi per fruta te forta dhe te buta. Hyrje te frutit prej 75mm per nje frut te tere. Rezervuar te mbetjeve prej 2Litra dhe gote lengu prej 700ml. Tehe nga celiku I paster te levizshme per pastrim te lehte.

No customer comments for the moment.

Write a review

RH Aura Juicer White&Black

RH Aura Juicer White&Black

Përgadit lëng frutash në kushte shtëpiake.

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll