RH Steam & Clean Mop

129,00 €

99,90 €

-29,10 €

#DT094

Porosit tani, mbajeni ambientin tuaj shtëpiak të pastërt.

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Deshironi nje siperfaqe thellesisht te pastruar dhe aromatike pasi te pastroni? Steam Mop-I yne ka rezervuarin levizes prej 200ml qe mund ta mbushni me detergjent keshtu qe mund te kombinoni fuqine e detergjentit dhe avullit per ta larguar pa pastertine  dhe per te lene pas nje arome mireseardhese me arome pastertie. Fuqi prej 1600watt. kapacitet te rezervuarit te ujit prej 600ml me anti-gelqere. Kapacitet te rezervuarit te detergjentit prej 200ml. Kohe e shpejte e nxehjes per vetem 22 sekonda.  Kohe e pastrimit prej 20 minuta me nje rezervuar. Koke rrotulluese. 2 Lecka pastrimi me mikro fibra. Kabllo me gjatesi prej 8 metrash. pastrim i siperfaqeve nga druri, qeramike, laminatit, pllakave e madje edhe tepiheve.    


  No customer comments for the moment.

  Write a review

  RH Steam & Clean Mop

  RH Steam & Clean Mop

  Porosit tani, mbajeni ambientin tuaj shtëpiak të pastërt.

  Write a review

  products in the same category: