Produkte të reja

RH Cook at Home Food ST

#DT093

New

Porosit tani, gatuaj shëndetshëm.

More details

39,90 €

49,90 €

-10,00 €

- +

Menyra me e menqur per zirejen e ushqimit duke ruajtur ne maksimum vlerat ushqyese dhe vitaminat. Tre shportat e zierjes lejojne zierjen e tre llojeve te ushqimit ne te njejten kohe duke perfshire orizin, perimet dhe peshkun. Kapaciteti total 9litra. Nje ene per oriz. Hyrje te ujit anash per shtim te ujit gjate zierjes. Baze te lemuar celiku. Kohemates 60 minutesh me fikje automatike. Shporte per mbledhje te ujit qe pikon. Fuqi 800watt. 

No customer comments for the moment.

Write a review

RH Cook at Home Food ST

RH Cook at Home Food ST

Porosit tani, gatuaj shëndetshëm.

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll