CASSA Kimik Slide 8730 i kaltert

0,15 €

#LO265

CASSA Kimik Slide 8730 i kaltert

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Kompania e njohur CASSA sjell laps-kimik të kualitetit të lartë të llojit Slide. Ky lloj laps-kimiku përdoret më shumë për të mbajtur shënime pasi ka ngjyrë tejet të bukur dhe dallohet lehtë.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  CASSA Kimik Slide 8730 i kaltert

  CASSA Kimik Slide 8730 i kaltert

  CASSA Kimik Slide 8730 i kaltert

  Write a review

  products in the same category: