CASSA Kapëse Pvc 28 mm

0,20 €

#LO144

CASSA Kapëse Pvc 28 mm

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Nëse dëshironi që fletët tuaja të mos humbin atëherë kjo është zgjidhja e duhur. Kompania e njohur CASSA Binder sjell kapëse me madhësi 50mm , e cila është e kualitetit të lartë, ka material çeliku dhe është shumë ergonomike.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  CASSA Kapëse Pvc 28 mm

  CASSA Kapëse Pvc 28 mm

  CASSA Kapëse Pvc 28 mm

  Write a review

  products in the same category: