CASSA Heft makina LOOP

4,55 €

#LO137

CASSA Heft makina LOOP

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Makina heft Loop ka dizajn kompakt dhe është ideale në punë apo shkollë. Kjo makinë ka formë ergonomike prej plastike e cila e bënë shumë të përshtatshme në dorë dhe mundëson përdorim të lehtë. Poashtu në pjesën e poshtme ka material jo të rrëshqitshëm që e bën shumë të përshtatshëm në sipërfaqe të ndryshme.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  CASSA Heft makina LOOP

  CASSA Heft makina LOOP

  CASSA Heft makina LOOP

  Write a review

  products in the same category: