CASSA Heft makina 8440

17,90 €

#LO136

CASSA Heft makina 8440

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Makina heft e llojit 8440 nga CASSA ka dizajn kompakt dhe është ideale në punë apo shkollë. Kjo makinë ka formë ergonomike prej plastike e cila e bënë shumë të përshtatshme në dorë dhe mundëson përdorim të lehtë. Poashtu, në pjesën e poshtme ka material jo të rrëshqitshëm që e bën shumë të përshtatshëm në sipërfaqe të ndryshme, si dhe ka kapacitet per ngjitjen e 100 faqeve.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  CASSA Heft makina 8440

  CASSA Heft makina 8440

  CASSA Heft makina 8440

  Write a review

  products in the same category: