Tensiometër automatik i dorës

39,00 €

#BQ 705

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/

 • Tensiometer automatik i dores

  Dy fushat e kujtesës/memories për dy persona:

  secili nga 60 vende kujtesës/memories.

  Gati për kalibrimin dhe gatshëm

  lidheni me një kompjuter. I thjeshtë për perdorim

  duke shtypur vetëm një button. shënuar datën dhe kohën,

  Presioni, klasifikimi dhe tregues aritmie!

  Ekran ekstra të madh me një numër madh si tregues kryesor.

  Aftësia për matur Mode "Vizitor".

  KALIBRIMIT FALAS

  >> Me teknologji avancuar

  >> detektor i hipertensionit dhe shenjes rrezikut

  >> Detektor rrahje zemre parregullt (IHB)

  >> kujtesë për dy përdorues nga 60 vlera për secilin, me

  datën dhe kohën e matjes

  >> Madhësia e ekranit LCD "XL"

  >> Vetëm një klik është i nevojshëm për matjen

  >> Mesatare e tre matjeve fundit

  >> Cantë për bartje 

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Tensiometër automatik i dorës

  Tensiometër automatik i dorës

  Write a review

  products in the same category: