Oksimetër pulsi me alarm

94,90 €

#SB-220

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Oksimetër pulsi me alarm nga gjenerata e fundit

  Pajisja për matjen e ngopjes me oksigjen në gjak.

  Shfaq përqindjen e Spo2 dhe impuls normal. Ekran me dy ngjyra.

  Kthehet bazë pozicionit gishtit. Tingull me alarm.   

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Oksimetër pulsi me alarm

  Oksimetër pulsi me alarm

  Write a review

  products in the same category: