Oksimetër pulsi

49,90 €

#MD300C29

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Oksimetër pulsi

  Pajisje për matjen e ngopjes së oksigjenit gjak dhe impulsit. Madhësia e vogël, mundëson konsumim shumë te ulët energjisë, lehtë për t'u përdorur, i përshtatshem dhe shumë ekonomik

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Write a review

  products in the same category: