HP Partner
Fushe Kosove
+383 (0) 45 502 206

Ndihmë

Qendra e Ndihmes


• A mund të ndryshojë porosinë time, pasi unë e kam vendosur atë?

Ne jemi me të vërtetë shumë të shpejtë në paketimin e porosisë tuaj, që do të thotë që ne nuk mund të bëjmë ndonjë ndryshim në momentin që ju keni vendosur atë. Kjo përfshin ndryshimin e dorëzimit, adresen e dorëzimit apo metodën e pagesës.

• Ne çfarë kohe mund të bëjë porosi në Smard?

Porositë behen çdo ditë pune (e hënë – e premte) prej ores 09:00 derni në 17:00

• Si mund t’a bëjë pagesen ne Smard?

Pagesen në Smard mund ta b bëni në disa nga mënyra të cilat ne i ofrojmë për ta kryer pagesën e produkteve të porositura:
– Transfer banker (E-banking)
– Me para në dorë (Cash) pas pranimit të mallit
– Me kartele të bankës në POS terminal, pas pranimit të malit
– Pagesë online.

• Cilat jane llojet tjera te kontaktit per Smard?

Ne smard ju mund te na kontaktoni permes ketyre formave

[email protected]
[email protected]
038 22 88 22

Klikoni ketu per formen tjeter elektronike


• Si mund t’a nderroje fjalekalimin?

Fjalekalimi ne smard nderrohet shume leht. Pasi te jeni kyqur si perdorues i regjistruar ne smard, ju mund te klikoni tek Informatat e mia personale pastaj me poshte e keni fushen per te krijuar nje fjalekalim te ri, pasi te krijoni fjalekalimin e ru ju duhet te shtypni butonin Ruaj dhe tani fjalekalimi juaj eshte i gatshem per perdorim te ri.

• Nese e harroje fjalekalimin, çka duhet te beje?

Fjalekalimi ne smard behet shume thjeshte, ju duhet vetem te shkoni tek paneli i kyqjes dhe te klikoni kam harruar fjalekalimin, pastaj nga ju kerkohet qe te shenoni email adresen tuaj te cilen jeni regjistruar ne smard dhe ne email e pranoni nje link te ri per ta ndryshuar apo gjeneruar nje fjalekalim te ri.

• Si mund t’i shikoje produket qe kam porositur?

Te gjitha produket qe keni porositur online nga webfaqja e smardonline ruhen ne nje sektor te quajtur historiku im, tek historiku im ju mund t’i gjeni te gjitha produket qe keni porositur.

• Ku mund t’i perditesoje te dhenat e mia dhe adresen?

Të dhënat e juaja personale si dhe adresa juaj ne smardonline mund t’a beni ne çdo kohe duke klikuar tek Llogaria Ime apo duke klikuar ketu


• A mund të bëjë dhurata nga Smard?

Ne SMARD ofrojm edhe nje sherbim tjeter i cili bazohet ne dergimin e dhuratave te personi i deshiruar. Pra ju zgjidhni nga asortimani i dhuratave qe gjenden ne websajt dhe e beni porosin ndersa ne i paketojme dhe i dekorojme me urimin e juaj dhe e dergojm te personi i deshiruar. Dhuratat mund t’i gjeni ketu

• Për sa kohë bëhën dergesat e produktit në qytetin tim?

Kushtet e liferimit të mallit ne Prishtinë me rrethinë kryhen prej 24 deri në 72 orë dhe shpenzimet e liferimit  janë 1.00 euro. Për qytetet tjera malli liferohet me pagesë të korrierit, në shumë prej 2.50 eurove dhe koha e liferimit është prej 24 deri në 72 orë. Koha e liferimi të orendive për zyre dhe shtëpi është deri në një javë.

• Çfare eshte shporta e blerjes dhe çka duhet të bëjë në të?

Shporta e blerjes eshte vendi ku ju i grumbulloni te gjitha produktet ne nje vend pastaj qe te vazhdoni me porosine.
Ne shporte ju gjithashtu mund t’i fshini ato produkte te cilat nuk i deshironi me qe t’i keni ne shporten e blerjes duke klikuar mbi butonin fshiej. Ne shporten e blerjes ju mund te klikoni proceso blerjen dhe pastaj te konfirmoni qe gjithqka eshte ne shporte ashtu ju siq deshironi dhe ne fund te beni pagesen totale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

X