Kuti ditore për tableta

1,90 €

#188-BW

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Kuti ditore për tableta me katër ndarje gjuhën Kroate

  Katër ndarje pjesë caktuar ditës

  - Mëngjes, mesditë, mbrëmje dhe natën.

  Janë lehtë për t'u përdorur edhe për moshuarit.

  Ideale për tu perdorur gjat udhëtimit.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Kuti ditore për tableta

  Kuti ditore për tableta

  Write a review

  products in the same category: