Genius Mouse Wireless

8,99 €

#Ih0003

2.4GHz, 1200dpi, NX-7005, G5, Hanger, Black

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Mouse Wireless i kompanisë Genius me 2.4Ghz.
  1000 dpi senzor optik për lëvizje të butë dhe të lehtë
  USB vendoset në PC ose Llaptop dhe mouse përdoret me wireless
  Bateri jetëgjatë
  Formë shumë të përshtatshme për secilën dorë
  Ngjyra e zezë

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Genius Mouse Wireless

  Genius Mouse Wireless

  2.4GHz, 1200dpi, NX-7005, G5, Hanger, Black

  Write a review

  products in the same category: