Produkte të reja

Peshore digjitale për Bebe

#02.6.3416.00

New

89,95 €

- +

Peshore digjitale për Bebe me bateri

Matja shkon deri 20 kg

Saktësi e lartë +-10g.

Precize edhe kur foshnjet lëvizin.

Furnizohet me 4 bateri AA.

Mbyllje automatike.

E përshtatshme për ordinanca private dhe për barnatore synojnë ofrojnë shërbime shtesë për klientët e tyre.

No customer comments for the moment.

Write a review

Peshore digjitale për Bebe

Peshore digjitale për Bebe

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Scroll