Produkte të reja

Pse Une Jam Une, Robert Winston

#OK097

New

"Pse Une Jam Une" tregon arsyjet befasuese pse secile nga ne është ndryshe

More details

10,00 €

- +

A e dinit se shenjat e gishtërinjve të gjithësecilit janë të papërsëritshme? Të tillë janë edhe zëri juaj, mendimet tuaja dhe personaliteti juaj. Jeni vërtet i mrekullueshëm, por çfarë ju bën të jeni ky që jeni? Bashkohuni me autorin Robert Winston në një udhëtim të mahnitshëm si eksploratorë të mendjes dhe trupit tuaj, për të zbuluar arsyet befasuese përse secili nga ne është ndryshe.

No customer comments for the moment.

Write a review

Pse Une Jam Une, Robert Winston

Pse Une Jam Une, Robert Winston

"Pse Une Jam Une" tregon arsyjet befasuese pse secile nga ne është ndryshe

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll