TTS Trekendsh 14cm Flexy

0,50 €

#dh648

TTS Trekendsh 14cm Flexy

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Trekëndësh është i përbërë nga plastika, rezistent ndaj deformimit dhe karakterizohet nga rezistenca e lartë ndaj thyerjes.  Ky trekëndësh ka gjatësi 14cm

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Write a review

  products in the same category: