TTS Trekëndësh 13cm

0,25 €

#dh646

TTS Trekëndësh 13cm

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Trekëndësh me gjatësi 13cm dhe me shtrirje 45° i përsosur për nxënës dhe student. Veçanti e këtij trekëndëshi është materiali i cili nuk deformohet lehtë, si dhe qesja nga plastika që vjen me të.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  TTS Trekëndësh 13cm

  TTS Trekëndësh 13cm

  TTS Trekëndësh 13cm

  Write a review

  products in the same category: