Jastek Ortopedik Për Ulëse Visco 35*36*10cm

29,00 €

#2361

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Jastek ortopedik për ulëse Visko 35*36*10cm. Ideale për përdorim në veturë dhe zyre, fikson shpinën në këndin e duhur.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Jastek Ortopedik Për Ulëse Visco 35*36*10cm

  Jastek Ortopedik Për Ulëse Visco 35*36*10cm

  Write a review

  products in the same category: