Beyonce Parfums set për femra

32,23 €

#gv010

Beyonce Parfums set për femra Parfum EDP 30ml Parfum EDP 15ml Parfum EDP 15ml

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Beyonce Parfums set për femra:
  Parfum EDP 30ml.
  Parfum EDP 15ml.
  Parfum EDP 15ml.
  Ka aromë lulesh dhe frutash për femra. Aroma përmban pjesë të mango, pitahaya, orkide, zambak jasemini, vaj maroken, dru sandali afrikane, patchouli dhe vanilje rozë.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Beyonce Parfums set për femra

  Beyonce Parfums set për femra

  Beyonce Parfums set për femra Parfum EDP 30ml Parfum EDP 15ml Parfum EDP 15ml

  Write a review

  products in the same category: