Beyonce Heat Rush set për femra

24,91 €

#gv009

Beyonce Heat Rush set për femra Parfum EDP 30ml  Shower Gel 75ml Krem për trup 75ml

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Beyonce Heat Rush set për femra :
  Parfum EDP 30ml.
  Shower Gel 75ml.
  Krem për trup 75ml.


  Ka aromë lulesh dhe frutash për femra. Aroma përmban pjesë të mango, pitahaya, orkide, zambak jasemini, vaj maroken, dru sandali afrikane, patchouli dhe vanilje rozë.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Beyonce Heat Rush set për femra

  Beyonce Heat Rush set për femra

  Beyonce Heat Rush set për femra Parfum EDP 30ml  Shower Gel 75ml Krem për trup 75ml

  Write a review

  products in the same category: