Produkte të reja

Beyonce Rise set për femra

#gv008

New

Beyonce Rise set për femra Parfum EDP 30ml  Shower Gel 75ml Krem për trup 75ml

More details

24,91 €

- +

Beyonce Heat set për femra :
Parfum EDP 30ml.
Shower Gel 75ml.
Krem për trup 75ml.

Ka aromë lulesh dhe frutash për femra. Aroma përmban pjesë të mango, pitahaya, orkide, zambak jasemini, vaj maroken, dru sandali afrikane, patchouli dhe vanilje rozë.

No customer comments for the moment.

Write a review

Beyonce Rise set për femra

Beyonce Rise set për femra

Beyonce Rise set për femra Parfum EDP 30ml  Shower Gel 75ml Krem për trup 75ml

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll