Bllok A6

0,49 €

#LT004

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Bllok A6i cili përdoret për shënime të përditshme,është i vogël dhe mund të bartet kudo me vete.
  Posedojme ngjyra te ndryshme,me katrore ose me vija.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Bllok A6

  Bllok A6

  Bllok A6

  Write a review

  products in the same category: