Bokall për filtrim Uji LAICA

29,90 €

#J31AC

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Ibrik(Bokall) uji LAICA Portokall për filtrim Uji

  Projektuar , Dizajnuar dhe prodhuar Itali, shërben për filtrimin e ujit

  Dizajn i ngushtë përshtaten derë frigoriferit,

  Ngarkues shpejtë te ujit pa spërkatje

  Matës elektronik tregon kur është koha për zëvendësuar filtërin

  Për ruajtur formën e saktë dhe vetitë mekanike materialeve ju rekomandohet lahen pajisje temperaturë lartë

  Filteri është i qëndrueshëm deri ne 240litra uje.

  Ngjyra e portokallt

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Bokall për filtrim Uji LAICA

  Bokall për filtrim Uji LAICA

  Write a review

  products in the same category: