TTS Ngjyra druri Premium 1/12

1,50 €

#dh653

TTS Ngjyra druri Premium 1/12

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Ngjyrat e druri Premium 1/12 janë tejet të qëndrueshme, kanë formë trekëndore dhe janë të përbërë nga druri FSC. Në pako përfshihen 12 ngjyra me trashësi të grafitit 3.0mm.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  TTS Ngjyra druri Premium 1/12

  TTS Ngjyra druri Premium 1/12

  TTS Ngjyra druri Premium 1/12

  Write a review

  products in the same category: