Produkte të reja

Forte Casa Lavander (Pastrues Per Dysheme)

#vg013

New

1,40 €

- +

Pastrimi i dyshemes nuk eshte ndonje pune e rende, ne qoftese ne shtepine tuaj keni nje deterxhent i cili ju lehtesone punen tuaj. Pra me aplikimin e deterxhentit Forte Casa Lavander kjo pune asnjehere nuk ka qene me lehte i cili bene pastrimin e mire te dyshemeve, pa lene gjurme mbrapa. Forte Casa Lavander  jep rezultate të përsosur në një shumëllojshmëri të sipërfaqeve duke filluar nga: laminati, keramika apo parketi në sajë me një formule të veçantë që e bën pastrimin e poshtër kokëfortë ne menyre shume te lehtë, kështu katet e shtepise apo zyres suaj do te kene arome te mire me një parfum qetësues nga lejla dhe një shkelqim vezullues. Ne karrocen tuaj te shitjes Forte Casa Lavander vjen me nje shishe te plastikes 1000ml.

No customer comments for the moment.

Write a review

Forte Casa Lavander (Pastrues Per Dysheme)

Forte Casa Lavander (Pastrues Per Dysheme)

Write a review

Scroll