Produkte të reja

Pajisje me valë ultratinguj kundër rrudhave dhe mplakjes

#INN-028

New

29,95 €

- +

Pajisje me valë ultratinguj kundër rrudhave dhe mplakjes

Pajisja anti-rrudhave me valët ultratinguj depërton thellë shtresat e lëkures duke stimuluar aktivitetin e qelizave, përshpejton qarkullimin e gjakut dhe rrjedhen limfatike.

Përmirëson rrudhat dhe ngadalson mënyrë theksuar mplakje e lëkurës suaj

No customer comments for the moment.

Write a review

Pajisje me valë ultratinguj kundër rrudhave dhe mplakjes

Pajisje me valë ultratinguj kundër rrudhave dhe mplakjes

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll