Bizhuteri Pune Dore

4,80 €

#6790

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Bizhuterite behen nga grate e margjinalizuara ne Kosove, keto jane grate e njejta te cilat punojne edhe ne dekorimin e kavanozeve dhe prodhimin e sapuneve. Ato u bashkuan per te punuar ne kete projekt te bizhuterive pune-dore te bukura. Parate nga shitjet shkojne direkt tek keto gra. Krijueset e cantaave, sapuneve dhe kavanozeve, ju falenderojne shume per perkrahjen tuaj tek familjet e tyre.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Bizhuteri Pune Dore

  Bizhuteri Pune Dore

  Write a review

  products in the same category: