Produkte të reja

Mjalte e Luleve 900gr

#eh52

New

9,99 €

- +

Gjithashtu i njohur si mjaltë "shumëlulesh”, rrjedh nga burime të ndryshme dhe të padefinuara të luleve. Ngjyra e tij mund të ndryshojë nga e çelur në të errët; shija shkon në varësi të përzierjes së luleve të ndryshme sezonale.

Vlerat Ushqyese

Ky mjaltë konsumohet shpesh nga ata që kanë problem me alergjinë – duke qenë se ai rrit sistemin imunitar duke ndërtuar antitrupat e organizmit kundër alergjenëve dhe polenit.
Mjalti i livadhit është një alternativë efektive dhe e sigurt për trajtimin e infeksioneve të sipërme të frymëmarrjes dhe kollën tek fëmijët mbi moshën 12 muaj.

No customer comments for the moment.

Write a review

Mjalte e Luleve 900gr

Mjalte e Luleve 900gr

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll