Mjalte Pishe 450gr

5,00 €

#eh51

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Mjalte Pishe

  Mjalta e Pishes ka nje shije me te forte dhe te idhet. Gjithashtu eshte shume e mire per kanalet e frymarjes sepse I pastron dhe mbushe me oksigjen mushkerite.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Mjalte Pishe 450gr

  Mjalte Pishe 450gr

  Write a review

  products in the same category: