Mjalte Pishe 900gr

9,99 €

#eh50

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Mjaltë Pishe

  Mjalta e Pishës ka një shije më të fortë dhe të idhët. Gjithashtu është shumë e mirë për kanalet e frymëmarrjes sepse i pastron dhe mbushë me oksigjen mushkërite.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Mjalte Pishe 900gr

  Mjalte Pishe 900gr

  Write a review

  products in the same category: