Produkte të reja

Reduced price! Jastëk qese për udhtim kundër hemoroideve

Jastëk qese kundër hemoroideve për udhëtim

#400651

New

14,90 €

18,90 €

-4,00 €

- +

Jastëk qese për udhëtim kundër hemoroideve. Ofron rehati dhe mbështetje kur jeni ulur dhe mund përdoret si një mbështetës për pjesë tjera trupit. Ajo është projektuar për lehtësuar presionin e shkaktuar nga te ulurit. Jastëkun mund ta fryjmë nëse është e nevojshme. Ai është i përshtatshëm për udhëtuar. Diametri i qeses: 40 cm  

No customer comments for the moment.

Write a review

Jastëk qese kundër hemoroideve  për udhëtim

Jastëk qese kundër hemoroideve për udhëtim

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll