Produkte të reja

Reduced price! AN Qafore Emri 3x - Pune Dore

AN Qafore Argjendi Emri 3x - Pune Dore

Nese bleni këtë produkt ju mund të mblidhni deri në 3 pikë. Shporta juaj në total do të jete 3 pikë që mund të kthehet ne kupon të 0,60 €.


#

New

35,00 €

40,00 €

-5,00 €

- +

Punohet ne baze te porosis. Produkti eshte punuar nga argjendi 925 por gjithashtu mund te porositet edhe i lare ne ari 24k.
Eshte dizajnuar dhe punuar nga Ariana Nila pune dore.
Qafore me 3 pllaka, ne hapesirat per shkrim ne pllaka mund te shkruani emra ose data sipas deshires tuaj.
Punimi i qafores realizohet 5 dite pune nga dita qe beni porosi.
Ti mbani larg lageshtis produktet e lara ne ari!

No customer comments for the moment.

Write a review

AN Qafore Argjendi Emri 3x - Pune Dore

AN Qafore Argjendi Emri 3x - Pune Dore

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous

Product customization

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

loader

* required fields

Scroll