Produkte të reja

POLICE Dark EAU De Toilette 100 ML VAPO

Nese bleni këtë produkt ju mund të mblidhni deri në 2 pikë. Shporta juaj në total do të jete 2 pikë që mund të kthehet ne kupon të 0,40 €.


#7624

New

22,82 €

- +

Police Dark aromë intensive sensuale është një ftesë për të të eksploruar një
përzierje të mahnitshme të pasur dhe joshëse të aromave. 
Kontrastet e saj të lehta dhe të errëta vijnë nëpërmjet kordave të aromës. 
Aroma te pa rezistueshme nga agrume të freskëta, manaferrat, bar dhe myshk, ky parfum është i sigurt për të fituar komplimente.

Vjen në pako 100ml
Pesha 100ml

No customer comments for the moment.

Write a review

POLICE Dark EAU De Toilette 100 ML VAPO

POLICE Dark EAU De Toilette 100 ML VAPO

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll