RH Aparat per Krepa Fiesta

Nese bleni këtë produkt ju mund të mblidhni deri në 2 pikë. Shporta juaj në total do të jete 2 pikë që mund të kthehet ne kupon të 0,40 €.


#DT095

New

Porosit tani, bëje gatimin e pallaqinkave më të lehtë.

More details

29,90 €

37,90 €

-8,00 €

- +

Fiesta Crepe maker e ben pergatitjen e pallaqinkave nje kenaqesi te vertete, me pllaken qe nuk ngjitet me gjeresi 30cm dhe me kende per mos rrjedhjen e brumit. Termostat I rregullueshem. Perfshin ne paketim lugen e drurit dhe shperndaresin e brumit po ashtu nga druri. Fuqi prej 1200watt.

No customer comments for the moment.

Write a review

RH Aparat per Krepa Fiesta

RH Aparat per Krepa Fiesta

Porosit tani, bëje gatimin e pallaqinkave më të lehtë.

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll