Produkte të reja

Reduced price! Inhalator për organet e frymëmarrjes i përshtashem për fëmijë

Inhalator për organet e frymëmarrjes i përshtashem për fëmijë

Nese bleni këtë produkt ju mund të mblidhni deri në 4 pikë. Shporta juaj në total do të jete 4 pikë që mund të kthehet ne kupon të 0,80 €.


#NB60Q

New

44,96 €

49,95 €

-10%

- +

Inhalator i përshtashem për fëmijë

është  aparat nga modeli me i ri, ideal për thithje ilaqeve lëngëta. Pompa është e kualitetit shumë lartë dhe funksionale, pa zhurmë. Paketa përfshin edhe masken për Femijë dhe për Rritur.

Rekomandohet për cdo familje ngase mundë përdoret edhe tek rriturit dhe se siguron performancë lartë për kohë gjatë

No customer comments for the moment.

Write a review

Inhalator për organet e frymëmarrjes i përshtashem për fëmijë

Inhalator për organet e frymëmarrjes i përshtashem për fëmijë

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Scroll