Reduced price! Kompresor Inhalator për organet e frymarrjes

Kompresor Inhalator për organet e frymarrjes

Nese bleni këtë produkt ju mund të mblidhni deri në 4 pikë. Shporta juaj në total do të jete 4 pikë që mund të kthehet ne kupon të 0,80 €.


#NE100

New

40,41 €

44,90 €

-10%

- +

Kompresor Inhalator për organet e frymarrjes

Inhalator për përdorim shtëpi për fëmi dhe për rritur. Produktet e reja gjeneratës me kompresor avancuar, si dhe një gotë të projektuar rishtazi për barnat

>> Ka fuqi për terapi respiratore

>> Një kompresor pistoni i fuqishëm

>> Filtrat e ajrit

>> Maska për rriturit dhe fëmijët

>> Dizajni ergonomik

>> Guide përdoruesit dhe shumë I lehtë për tu përdorur

No customer comments for the moment.

Write a review

Kompresor Inhalator për organet e frymarrjes

Kompresor Inhalator për organet e frymarrjes

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Scroll