Produkte të reja

Energizer LED Golf 5.9W (40W) E14 470lm Warm White

Nuk ka pika për këtë produkt


#gs607

New

6,20 €

- +

Energizer LED Golf Light Bulb 5.9W (40W) E14 470lm Opal 2700K Warm White

Bulb Characteristics
    Shape : Golf
    Cap : E14
    Dimmable : No
    Voltage : 220-240V/ 50Hz
    Current  : 51mA

Power Consumption
    Wattage : 5.9W
    Wattage Replacement : 40 - 60W
    Energy Efficiency Label : A+

Light Characteristics
    Light Output : 470 lumen
    Color Temperature : 2700K
    Light Effect : Warm White
    Color Rendering Index (CRI) : 80
    Beam Angle : >160º
    Starting Time : Instant

Durability
    Lifespan : 15000 hours
    Number of Switch Cycles : 40000
    Average Life : 15 years (based on average usage of 2.7 hours per day)

Other Information
    Bulb Dimension : 81mm (h) x 45mm (w)
    SKU No. : S8841
    EAN Barcode : 5050028078685
    Country of Origin : China

No customer comments for the moment.

Write a review

Energizer LED Golf 5.9W (40W) E14 470lm Warm White

Energizer LED Golf 5.9W (40W) E14 470lm Warm White

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

  • 25,00 € 25,00 €

    Nese ende nuk e dini se çfare

    Nese ende nuk e dini se çfare dhurate ti beni me te dashurve tuaj atehere kjo eshte zgjedhja ideale.Ky kupon mund te shfrytezohet ne te gjitha kategorit e smardonline dhe vlera e tij eshte 25Euro.

    25,00 €
    Item Code: LR166
Scroll