Produkte të reja

Reduced price! Shakira EDT 80 ml Per femra

Shakira EDT 80 ml

#gs050

New

Parfum Shakira 80 ml(EDT).

More details

23,56 €

33,66 €

-30%

- +

PERSHKRIMI

Kengetarja Shakira ka prezantuar ne vitin 2010 parfumin e saj me nje arome te cilter dhe shume te vecante Shakira S. Puig Beauty dhe Fashion Group edhe kesaj here kane tregu aftesite e tyre ne kete arome.

RRETH PARFUMIT:


  • Kjo eshte nje arome orientale me permbajte te lehte te luleve duke dalluar edhe gjurmet e drureve qe vine ne shprehje ne kete arome te ofruar enkas per grate.
  • Ky parfum eshte nje ide e shkelqyer per ato gra qe i duan aromat me permbajte te luleve dhe cilteresine e nje lule te vetme. Aroma eshte e krijuar ne ate menyre qe mund te perdoret per raste te shumta prej atyre me formale e deri tek ato rastesore.
  • Pembajtja e Jaseminit eshte vecori e ketij parfumi i cili ofron embelsi te papermbajteshme. 
  • Zemra rezatuese e Sandalwood`it e thekson edhe me teper intenzitetin e lules se lartepermendur
  • Kesaj arome i`u eshte shtuar edhe nje baze e thelle dhe intenzive e vanilles qelibare dhe benzoike e cila eshte permbledhur me nje shishe qelqi te dredhur dhe shume terheqese per fanset e apasionuara te kesaj arome ne nje permbajtje prej 80ml.

No customer comments for the moment.

Write a review

Shakira EDT 80 ml

Shakira EDT 80 ml

Parfum Shakira 80 ml(EDT).

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

Next Previous
Scroll