Paisje Shtëpiake

Shfaq: List Grid
Radhit sipas:
Trego:
Zbritje
Mbajtëse telefoni për veturë
Porosit

Mbajtëse telefoni për veturë

Mban me siguri të madhe çdo telefon të cilin ju posedoni. Vendosje e shpejtë dhe e lehtë në xhamin .....

16.99€ 9.99€
Zbritje
Radiator Me Rrymë 1.5kw - Thermor
Porosit

Radiator Me Rrymë 1.5kw - Thermor

Radiator me Rrymë 1.5kw - Thermor *1.5KW deri në 15m2 *Radiator me shpenzime minimale të rrymës *Pes.....

88.00€ 79.99€
Zbritje
Radiator Panel Elektrik
Porosit

Radiator Panel Elektrik

Bazuar në 1 rishikime.

Karakteristikat: Radiator panel elektrik 2000W Dy nxemësa 1200W+800W Ngjyra : E zezë Lëvizës ne dy r.....

39.99€ 29.90€

Thithëse me korrent Hyundai VC005

Garancion : Po (24 Muaj) Zhurma :78dB Pesha :4kg Ngjyra : Porotokalltë Lartësia :20.5 cm Gjerësia: 3.....

49.00€