Supermarketi

Nga Kategoria

Shfaq: List Grid
Radhit sipas:
Trego:

Aparat për kafe espresso Princ

Pakoja e kafes paguhet ekstra  25.00 Euro Në pako përfshihën: 100 kapsulla për esspres.....

78.30€

Aparat për kafe Rh black beauty coffee maker

Fully programmable digital clock and timer so you wake up to fresh coffee Water gauge for ease .....

70.10€

Armagnac Castarede NAPOLEON

Prodhuesi - Castarede     Grupi - Armanjak   Alkoolie - 40%  .....

65.00€

Astrolabe vere e bardhe 2011

Prodhuesi - Vinovalie   Lloji I Rrushit - Loin de I'oeil    Grupi - .....

22.00€

Astrolabe vere e kuqe 2011

Prodhuesi - Vinovalie   Lloji I Rrushit - Malbec   Grupi - Vere e kuqe &nbs.....

22.00€

AVA Orange – Shampon për enë

Pershkrimi Detergjent per larjen e eneve. Ava Aceto orange, ka permbajtje te portokalli.....

0.83€

AVA Apple – Shampon për enë

Pershkrimi Detergjent per larjen e eneve. Ava Aceto apple, permbane ere te mo.....

0.83€

AVA Blackurrant – Shampon për enë

Pershkrimi Detergjent per larjen e eneve. Ava Aceto blackurrant, permbane ere te r.....

0.83€

AVA Perle – Shampon per enë

Pershkrimi: Detergjent per larjen e eneve. Ava Perle, ka permbajtje te kamomilit, i cili ben.....

0.92€

Cahors vere e kuqe 2010

Prodhuesi - Vinovalie    Lloji I Rrushit -  Malbec   Grupi - Vere e .....

10.00€

Champagne Le Noble Brut Cuvee Intense 0.375l

Prodhuesi - AR Le Noble    Lloji I Rrushit - Chardonnay-Pinot Noir   .....

23.00€

Chateau des Laurets - Vere e Kuqe

Vera është bërë nga rrushi i vjetër dhe i përbërë pothuajse ekskluzivisht nga Merloti (92%), me.....

28.00€

Chateau Lamothe Vincent 2012 vere e bardhe

Prodhuesi -VINCENT Bordeaux Lloji I Rrushit - Savignon blanc Grupi - Verë e Bardhë Viti.....

9.90€

Cognac Diva

Chateau Montifaud Prestige Diva - Nëse jeni duke pirë një konjak Chateau Montifaud,jeni duke shijuar.....

55.00€

Cognac XO Jarnacaise (konjak)

Prodhuesi -  Chateau Montifaud    Grupi -  Konjak   Alkool.....

69.00€

Deterxhent për parket Fresh 1l

Detërxhent për parket Fresh 1l Për një shkëlqim të vërtet të parketit tuaj si dhe ben mbrojtjen e.....

1.59€

FINE Calvados (applejack)

Prodhuesi - Chateau du Breuil   Grupi - Raki molle   Alkoolie - 40% &n.....

20.90€

Forte Casa Lavander (Pastrues per Dysheme)

Pershkrimi Pastrimi i dyshemes nuk eshte ndonje pune e rende, ne qoftese ne shtepine tuaj keni nj.....

1.38€

Forte Casa Cherry Blossom (Pastrues per Dysheme)

Pershkrimi Pastrimi i dyshemes nuk eshte ndonje pune e rende, ne qoftese ne shtepine tu.....

1.38€

Forte Casa Ocean Breeze (Pastrues per Dysheme)

Pershkrimi Pastrimi i dyshemes nuk eshte ndonje pune e rende, ne qoftese ne shtepine tu.....

1.38€

Forte Casa Orange (Pastrues per Dysheme)

Pershkrimi Pastrimi i dyshemes nuk eshte ndonje pune e rende, ne qoftese ne shtepine tu.....

1.38€

Forte Glass Blue (Sprej per xhama)

Pershkrimi Forte glass blue eshte nje zhgjidhje perfekte per pastrim. Ky produkt na vije me .....

1.38€

Forte Glass Apple (Sprej per xhama)

Pershkrimi Forte glass apple eshte nje zhgjidhje perfekte per pastrim. Ky produkt na vije me.....

1.38€

Forte Glass Orange (Sprej per xhama )

Pershkrimi Forte glass orange eshte nje zhgjidhje perfekte per pastrim. Ky produkt na vije m.....

1.38€

Helmetë

Madhësia -Standard .....

5.00€

Ines Rose vere roze 2013

Prodhuesi - Vinovalie   Lloji I Rrushit -  Negrette,Syrah   Grupi - Vere .....

21.00€

La Ciboise Luberon AOC 2010 vere e kuqe

Prodhuesi -  M. Chapoutier   Lloji I Rrushit - Grenaxhe-Syrah-Moudevre .....

14.00€

Mantel medicinal

Nr: i madhësisë- Të gjithë numrat .....

11.00€

Nescafe Classic 3in1 pako

Permajtja 24 qese .....

4.99€

Pantolla kuzhinjeri

Nr: i madhësisë 48-60 .....

10.50€

Pastrues i Xhamave - Fresh

Pershkrimi Pastrues i Xhamave - Fresh eshte nje zhgjidhje perfekte per pastrimin e xhamave t.....

0.65€

Roli General Purpose Cleaning Powder Lemon (Detergjent pluhur per pastrim)

Pershkrimi Duhet ditur se pastrimi i kuzhines apo banjos jane gjeja me e veshtire, siperfaqe keto.....

0.83€

Roli General Purpose Cleaning Powder Pine (Detergjent pluhur per pastrim)

Pershkrimi Duhet ditur se pastrimi i kuzhines apo banjos jane gjeja me e veshtire, siperfaqe keto.....

0.83€

Tarani vere e bardhe 2013

Prodhuesi - Vinovalie   Lloji I Rrushit - Savignon    Grupi - Vere e.....

8.00€

Tarani vere e kuqe 2012

Prodhuesi - Vinovalie   Lloji I Rrushit -  Malbec   Grupi - Vere e kuqe .....

8.00€

Tarani vere roze 2012

Prodhuesi - Vinovalie   Lloji I Rrushit - Gamay   Grupi -  Vere roze.....

8.00€

Uniformë termo me ngjyrë

Nr: i madhësisë 48-60 .....

33.00€

Uniformë vere art

Nr: i madhësisë 48-60 .....

22.00€

URANIUM UR-GR41 4 channel DVR recorder

   Number of Channels 4 Channel    Sound C.....

69.90€

V.S.O.P Calvados (applejack)

Prodhuesi - Chateau du Breuil   Grupi -  Raki molle   Alkoolie - 40%.....

41.00€

Violeta Leter Kuzhine

Violeta Leter Kuhzine 4/1 .....

1.99€

Violeta Leter Toaleti

Violeta Leter Toaleti 8/1 .....

2.40€

White Glo Herbal White (Pastë për pastrimin dhe zbardhjen e dhëmbëve)

Pershkrimi Buzeqeshja eshte aksesori me i mire, eshte distanca me e shkurter mes njerzve. Kjo .....

2.49€

White Glo 2 in 1 Mouthwash Toothpaste (Pastë për pastrimin dhe zbardhjen e dhëmbëve)

Pershkrimi Buzeqeshja eshte aksesori me i mire, eshte distanca me e shkurter mes njerzve. Kjo .....

2.49€

White Glo Coffee & Tea Drinkers – (Pastë për pastrimin dhe zbardhjen e dhëmbëve per konsumuesit e kafes dhe cajit )

Pershkrimi Nje buzeqeshje e mire mund t`i thote nje te huaji shume per personalitin tuaj, qendrim.....

2.49€

White Glo Professional Choice - (Pastë për pastrimin dhe zbardhjen e dhëmbëve)

Pershkrimi Buzeqeshja eshte aksesori me i mire, eshte distanca me e shkurter mes njerzve. Kjo.....

2.49€

White Glo Smokers Formula - (Pastë për pastrimin dhe zbardhjen e dhëmbëve per duhanpirësit)

Pershkrimi Nje buzeqeshje e mire mund t`i thote nje te huaji shume per personalitin tuaj, qendrim.....

2.49€