Aksesore

Shfaq: List Grid
Radhit sipas:
Trego:

Broshë nga Filigrani me gurë

Punimet nga Filgrani, plotesisht punedore (pa shall). Keto paketohen ne kutija te bukura dekori.....

95.00€

Broshë nga Filigrani pa gurë

Punimet nga Filgrani, plotesisht punedore (pa shall). Keto paketohen ne kutija te bukura dekori. .....

95.00€
Zbritje
Drejtuese flokesh Remington Sleek&Smooth Slim S5500
Porosit

Drejtuese flokesh Remington Sleek&Smooth Slim S5500

Shkëlqim dhe Smooth ka përparuar Veshje qeramike Remington-së e cila është 10 x më qeramike dhe ka n.....

65.32€ 51.28€
Zbritje
Llokme Remington Fast Curls
Porosit

Llokme Remington Fast Curls

Behu e bukur, dredha natyrore me Fast rollers nxehtë super të shpejtë.  Këto .....

57.75€ 45.34€
Zbritje
Llokme Remington Lonic Rrolers KF20I
Porosit

Llokme Remington Lonic Rrolers KF20I

20menyra lehtë për t'u përdorur rollers nxehtë janë të përkryer për krijimin e bukur, dredha të.....

46.20€ 36.27€

Qafore Per Femra - Inventa

Qafore per femra - Inventa Materiali: rruza dhe detaje te metalit Ngjyra: gjelbert, bardh+ngjy.....

12.90€
Zbritje
Remington Flexbrush Steam styler
Porosit

Remington Flexbrush Steam styler

Njohur si sekret për të arritur një numër të 'zhurmë në trend' stilet e përditshme, avulli Flexibrus.....

23.35€ 17.10€
Zbritje
Remington Kreatin Therapy Pro styler CB65A45
Porosit

Remington Kreatin Therapy Pro styler CB65A45

Mbroni flokët tuaj, lirimin e stilit tuaj  Kjo furçë e nxehtë stylingu është e gjitha që ju .....

86.20€ 40.80€
Zbritje
Remington Pro Soft Curls
Porosit

Remington Pro Soft Curls

Dëshironi mjet të përsosur për krijimin e natyrshme të dredhave të butë? Pastaj nuk duken .....

37.88€ 31.72€
Zbritje
Set stilimi Remington Amaze Airstayler 1200
Porosit

Set stilimi Remington Amaze Airstayler 1200

Ky 5 në 1 Airstyler është e gjitha që ju duhet të japin flokët tuaj një të rritur. Me një zgjedhje e.....

72.84€ 49.50€
Zbritje
Set tharese flokesh Remington Dryer Gift Set D5017
Porosit

Set tharese flokesh Remington Dryer Gift Set D5017

Me 2100W e pushtetit, Remington Pro 2100 tharëse dhuratë Set do të turbo-rritur tuaj regjimit goditj.....

54.60€ 42.90€
Zbritje
Tharese flokesh Remington Easy Cord
Porosit

Tharese flokesh Remington Easy Cord

Kjo 2100w fuqishëm bën lehtë stilet tharëse flokësh tuaj të përsosjes dhe cleverly mban vetë të.....

51.43€ 39.10€
Zbritje
Tharese flokesh Remington spin curl
Porosit

Tharese flokesh Remington spin curl

Nëse ju doni të arritur lirshme, valët relaksuar, Remington Style Spin juaj shtojcën Curl është miku.....

57.75€ 42.32€